برای کنسل کردن یک بلیط باید بسیار دقت کنید زیرا هرگونه اشتباه در این فرم موجب نپذیرفتن درخواست کنسلی شما خواهد شد. مطابق شکل زیر ابتدا از منوهای اصلی سایت روی درخواست کنسلی بلیط کلیک کنید.

 

بعد از اینکه روی منوی درخواست کنسلی بلیط کلیک کنید فرم درخواست مشابه زیر برای شما باز می شود. در این فرم فیلد نام کاربری در صورتی که قبلا وارد شده باشید به صورت خودکار وارد می شود، در غیر اینصورت باید با دقت آن را وارد کنید؛ پس از آن نام و نام خانوادگی را مطابق آنچه که قبلا ثبت کرده اید وارد کنید، بعد از آن فیلد شماره دانشجویی را پر کنید . ( در صورتی که شماره دانشجویی شما معتبر نبود و به آن ایراد میگرفت می توانید از کد پیشفرض ۹۸۷۶۵۴۳۲۱ استفاده کنید ) دقت کنید که در صورتی که عمدا از این کد استفاده کنید و شماره دانشجویی شما در سیستم بوده باشد ممکن است درخواست شما لغو گردد.

پس از آن تاریخ بلیط خود را مشخص نمایید و نهایتا ساعت دقیق بلیط را به صورت کامل با درج عبارت “ساعت” قبل از آن بنویسید.

پس از تکمیل موارد فوق دکمه ارسال درخواست را کلیک کنید، در صورتی که همه فیلدها را پر کرده باشید درخواست شما برای بررسی ارسال میگردد. و تنها نتیجه پذیرفته شدن درخواست بعد از ساعت ۱۰ برای شما از طریق پیامک ارسال می گردد. در صورتی که سامانه های پیامکی دچار اختلال باشند و تا ساعت ۱۲ برای شما پیامک ارسال نشد نتیجه کنسلی را می توانید از طریق  حساب کاربری —> گردش حساب من  مشاهده کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *